Martine BURON : 3. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Skupina socialistov - Členka
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Skupina Strany európskych socialistov - Členka

Národné strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti socialiste (Francúzsko)

Člen 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pre sociálne záležitosti, zamestnanost a pracovné prostredie
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ameriky
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ameriky
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pre sociálne záležitosti, zamestnanost a pracovné prostredie
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ameriky
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ameriky