Bernard ANTONY : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : nezaradení poslanci

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Front national (Francúzsko)

Člen 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Clenovia z Európskeho parlamentu do spolocného zhromaždenia Dohody medzi Africkými, Karibskými a Tichomorskými štátmi a Európskou úniou (ACP-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre rozvoj a kooperáciu
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Turecko
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Turecko
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Clenovia z Európskeho parlamentu do spolocného zhromaždenia Dohody medzi Africkými, Karibskými a Tichomorskými štátmi a Európskou úniou (ACP-EU)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Clenovia z Európskeho parlamentu do spolocného zhromaždenia Dohody medzi Africkými, Karibskými a Tichomorskými štátmi a Európskou úniou (ACP-EU)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre rozvoj a kooperáciu
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Clenovia z Európskeho parlamentu do spolocného zhromaždenia Dohody medzi Africkými, Karibskými a Tichomorskými štátmi a Európskou úniou (ACP-EU)

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre sociálne záležitosti a zamestnanost
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre Zahranicné záležitosti, bezpecnostnú a obrannú politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pre bezpecnost a odzbrojenie
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pre ludské práva