Yvan M. BLOT : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : nezaradení poslanci

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Front national (Francúzsko)

Člen 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre inštitucionálne záležitosti
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Polsko
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Polsko
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s Ruskom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre vonkajšie hospodárske vztahy
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegácia pre vztahy s Ruskom
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre Parlamentný kooperacný výbor EÚ-Rusko
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre Parlamentný kooperacný výbor EÚ-Rusko

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre rozpocty
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pre menové záležitosti