Jean-François HORY : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Európska radikálna aliancia - Člen predsedníctva

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 11-03-1996 : Energie Radicale (Francúzsko)
  • 12-03-1996 / 19-07-1999 : Parti radical (Francúzsko)

Člen 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre rozvoj a kooperáciu
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s juhovýchodnou Európou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s juhovýchodnou Európou
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s juhovýchodnou Európou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre rozvoj a kooperáciu
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy s juhovýchodnou Európou
  • 14-09-1998 / 19-07-1999 : Clenovia z Európskeho parlamentu do spolocného zhromaždenia Dohody medzi Africkými, Karibskými a Tichomorskými štátmi a Európskou úniou (ACP-EU)
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy s juhovýchodnou Európou

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 14-09-1995 : Výbor pre polnohospodárstvo a rozvoj vidieka
  • 14-09-1995 / 15-01-1997 : Výbor pre zahranicné záležitosti, bezpecnostnú a obrannú politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre právne záležitosti a práva obcanov