Pedro BOFILL ABEILHE : 3. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Skupina socialistov - Člen
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Skupina Strany európskych socialistov - Člen

Národné strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partido Socialista Obrero Español (Španielsko)

Podpredseda 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegácia pre vztahy s Madarskom

Člen 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegácia pre vztahy s Madarskom
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku
  • 27-04-1992 / 18-07-1994 : Podvýbor pre menové záležitosti
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegácia pre vztahy s Madarskom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Madarsko

Náhradník 

  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podvýbor pre bezpecnost a odzbrojenie