Birgit BJØRNVIG : 3. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Skupina Rainbow (Dúha) v Európskom parlamente - Predsedníčka

Národné strany 

  • 25-07-1989 / 31-12-1992 : Folkebevægelsen mod EF (Dánsko)
  • 01-01-1993 / 18-07-1994 : Juni-Bevægelsen (Dánsko)

Člen 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pre životné prostredie, zdravie verejnosti a ochranu spotrebitela
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pre práva žien
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EHS-Turecko
  • 15-01-1992 / 26-10-1992 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu a Arabskou Maghrebskou úniou
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pre práva žien
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pre životné prostredie, zdravie verejnosti a ochranu spotrebitela
  • 26-10-1992 / 10-02-1993 : Delegácia pre vztahy s Polskom
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegácia pre vztahy s Polskom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Polsko