Renato SORU
  • Renato
    SORU
  • Skupina progresívnej aliancie socialistov a demokratov v Európskom parlamente
  • Člen
  • Taliansko Partito Democratico
  • Dátum narodenia: 6. august 1957, Sanluri (CG)

Politické skupiny

  • 01.07.2014 / 09.05.2016 : Skupina progresívnej aliancie socialistov a demokratov v Európskom parlamente - Člen
  • 10.05.2016 / 15.05.2017 : Nezaradení poslanci - Člen
  • 16.05.2017 ... : Skupina progresívnej aliancie socialistov a demokratov v Európskom parlamente - Člen

Národné strany

  • 01.07.2014 ... : Partito Democratico (Taliansko)

Člen

  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Výbor pre hospodárske a menové veci
  • 14.07.2014 ... : Delegácia pre vzťahy s Izraelom
  • 14.07.2014 ... : Delegácia pri Parlamentnom zhromaždení Únie pre Stredozemie
  • 19.01.2017 / 14.05.2017 : Výbor pre vnútorný trh a ochranu spotrebiteľa
  • 15.06.2017 ... : Výbor pre hospodárske a menové veci

Náhradník

  • 08.07.2014 / 09.05.2016 : Výbor pre priemysel, výskum a energetiku
  • 10.10.2014 / 09.05.2016 : Delegácia pri Spoločnom parlamentnom výbore EÚ – Turecko
  • 19.01.2017 / 15.05.2017 : Výbor pre hospodárske a menové veci

Kontakty

Bruxelles

  • Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    15G134
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel

Strasbourg

  • Parlement européen
    Bât. Louise Weiss
    T06123
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex

Poštová adresa

  • European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 15G134
    1047 Brussels