Otto von HABSBURG : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Európska ludová strana (Krestansko-demokratická skupina) - Člen

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Nemecko)

Podpredseda 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Madarsko
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Madarsko
  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Madarsko

Člen 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre zahranicné záležitosti, bezpecnostnú a obrannú politiku
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Madarsko
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre Zahranicné záležitosti, bezpecnostnú a obrannú politiku

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 01-02-1996 : Výbor pre právne záležitosti a práva obcanov
  • 01-02-1996 / 15-01-1997 : Výbor pre rozpocty
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre rozpoctovú kontrolu