John IVERSEN : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 15-01-1996 / 30-09-1996 : Konfederálna skupina Zjednotenej Európskej ľavice - Severská zelená ľavica - Člen
  • 01-10-1996 / 19-07-1999 : Skupina Strany európskych socialistov - Člen

Národné strany 

  • 15-01-1996 / 06-10-1997 : Socialistisk folkeparti (Dánsko)
  • 07-10-1997 / 19-07-1999 : Socialdemokratiet (Dánsko)

Člen 

  • 15-01-1996 / 15-01-1997 : Výbor pre životné prostredie, zdravie verejnosti a ochranu spotrebitela
  • 31-01-1996 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s Austráliou a Novým Zélandom
  • 16-01-1997 / 02-10-1997 : Delegácia pre vztahy s Ukrajinou, Bieloruskom a Moldavskom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre polnohospodárstvo a rozvoj vidieka
  • 02-10-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s Japonskom
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy s Japonskom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy s Japonskom

Náhradník 

  • 26-01-1996 / 15-01-1997 : Výbor pre sociálne záležitosti a zamestnanost
  • 19-01-1997 / 10-11-1998 : Výbor pre regionálnu politiku
  • 11-11-1998 / 19-07-1999 : Výbor pre inštitucionálne záležitosti