Víctor Manuel ARBELOA MURU : 3. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Skupina socialistov - Člen
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Skupina Strany európskych socialistov - Člen

Národné strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partido Socialista Obrero Español (Španielsko)

Člen 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pre rozpocty
  • 15-03-1991 / 12-09-1991 : Dohoda medzi Africkými, Karibskými a Tichomorskými štátmi a Európskym hospodárskym spolocenstvom (ACP-EEC)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Clenovia z Európskeho parlamentu do spolocného zhromaždenia Dohody medzi ACP a EHS (ACP-EEC)
  • 15-01-1992 / 10-02-1992 : Výbor pre rozpocty
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Clenovia z Európskeho parlamentu do spolocného zhromaždenia Dohody medzi Africkými, Karibskými a Tichomorskými štátmi a Európskym hospodárskym spolocenstvom (ACP-EEC)
  • 11-02-1992 / 18-07-1994 : Výbor pre regionálnu politiku, Regionálne plánovanie a vztahy s regioinálnymi a miestnymi úradmi
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Clenovia z Európskeho parlamentu do spolocného zhromaždenia Dohody medzi Africkými, Karibskými a Tichomorskými štátmi a Európskym hospodárskym spolocenstvom (ACP-EEC)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Clenovia z Európskeho parlamentu do spolocného zhromaždenia Dohody medzi Africkými, Karibskými a Tichomorskými štátmi a Európskym hospodárskym spolocenstvom (ACP-EEC)