José BARROS MOURA : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany európskych socialistov - Člen

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Socialista (Portugalsko)

Člen 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Docasný výbor pre zamestnanost
  • 21-07-1994 / 27-10-1995 : Výbor pre obcianske slobody a vnútorné záležitosti
  • 21-07-1994 / 17-11-1995 : Podvýbor pre bezpecnost a odzbrojenie
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre petície
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s Južnou Afrikou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s Južnou Afrikou
  • 27-10-1995 / 17-11-1995 : Výbor pre zahranicné záležitosti, bezpecnostnú a obrannú politiku
  • 17-11-1995 / 15-01-1997 : Výbor pre inštitucionálne záležitosti
  • 17-11-1995 / 15-01-1997 : Podvýbor pre ludské práva
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s Južnou Afrikou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre inštitucionálne záležitosti
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre petície
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pre ludské práva
  • 14-10-1997 / 11-05-1998 : Delegácia pre vztahy s Južnou Afrikou
  • 11-05-1998 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy s Cínskou ludovou republikou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy s Cínskou ludovou republikou

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 01-02-1995 : Výbor pre zahranicné záležitosti, bezpecnostnú a obrannú politiku
  • 01-02-1995 / 14-02-1996 : Výbor pre sociálne záležitosti a zamestnanost
  • 14-02-1996 / 15-01-1997 : Výbor pre zahranicné záležitosti, bezpecnostnú a obrannú politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre Zahranicné záležitosti, bezpecnostnú a obrannú politiku