Michael J. HINDLEY : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany európskych socialistov - Člen

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Spojené kráľovstvo)

Podpredseda 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre vonkajšie hospodárske vztahy

Člen 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Výbor pre vonkajšie hospodárske vztahy
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s Cínskou ludovou republikou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s Cínskou ludovou republikou
  • 21-10-1996 / 15-01-1997 : Výbor pre petície
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre vonkajšie hospodárske vztahy
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre petície
  • 17-02-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s Cínskou ludovou republikou
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy s Cínskou ludovou republikou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy s Cínskou ludovou republikou

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 10-08-1994 : Výbor pre zahranicné záležitosti, bezpecnostnú a obrannú politiku
  • 21-07-1994 / 16-11-1994 : Výbor pre právne záležitosti a práva obcanov
  • 16-11-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre rozpocty
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ázie a Juhoázijským združením pre regionálnu spoluprácu (SAARC)
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ázie a Juhoázijským združením pre regionálnu spoluprácu (SAARC)
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ázie a Juhoázijským združením pre regionálnu spoluprácu (SAARC)