Hedy d'ANCONA : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : Skupina Strany európskych socialistov - Podpredsedníčka
  • 09-02-1995 / 03-02-1997 : Skupina Strany európskych socialistov - Podpredsedníčka
  • 04-02-1997 / 19-07-1999 : Skupina Strany európskych socialistov - Členka

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partij van de Arbeid (Holandsko)

Predsedníčka 

  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Rumunsko
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre obcianske slobody a vnútorné záležitosti

Člen 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre obcianske slobody a vnútorné záležitosti
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre práva žien
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu a Arabskou Maghrebskou úniou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu a Arabskou Maghrebskou úniou
  • 11-10-1995 / 13-10-1995 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Rumunsko

Náhradníčka 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre práva žien
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Rumunsko