Georgios ANASTASSOPOULOS : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Skupina Európska ludová strana (Krestansko-demokratická skupina) - Člen
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Európska ludová strana (Krestansko-demokratická skupina) - Člen predsedníctva

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nea Dimokratia (Grécko)

Podpredseda 

  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Európsky parlament
  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Predsedníctvo Európskeho parlamentu
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Európsky parlament
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Predsedníctvo Európskeho parlamentu

Člen 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre inštitucionálne záležitosti
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s Japonskom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s Japonskom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre inštitucionálne záležitosti

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre právne záležitosti a práva obcanov
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s Japonskom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre právne záležitosti a práva obcanov
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy s Japonskom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy s Japonskom