Paraskevas AVGERINOS : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 05-09-1994 : Skupina Strany európskych socialistov - Člen
  • 06-09-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany európskych socialistov - Člen predsedníctva

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Panellinio Socialistiko Kinima (Grécko)

Podpredseda 

  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Európsky parlament
  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Predsedníctvo Európskeho parlamentu
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Európsky parlament
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Predsedníctvo Európskeho parlamentu

Člen 

  • 21-07-1994 / 16-02-1995 : Výbor pre rozpocty
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pre ludské práva
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s kaukazskými štátmi
  • 17-02-1995 / 15-01-1997 : Výbor pre zahranicné záležitosti, bezpecnostnú a obrannú politiku
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s kaukazskými štátmi
  • 16-01-1997 / 17-02-1997 : Výbor pre regionálnu politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pre ludské práva
  • 17-02-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre Zahranicné záležitosti, bezpecnostnú a obrannú politiku

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 17-02-1995 : Výbor pre zahranicné záležitosti, bezpecnostnú a obrannú politiku
  • 13-02-1995 / 15-01-1997 : Výbor pre rozvoj a kooperáciu
  • 16-01-1997 / 03-02-1997 : Výbor pre Zahranicné záležitosti, bezpecnostnú a obrannú politiku
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s Ukrajinou, Bieloruskom a Moldavskom
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy s Ukrajinou, Bieloruskom a Moldavskom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy s Ukrajinou, Bieloruskom a Moldavskom