José H.G. HAPPART : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany európskych socialistov - Člen

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti socialiste (Belgicko)

Podpredseda 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre polnohospodárstvo a rozvoj vidieka
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s Kanadou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s Kanadou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre polnohospodárstvo a rozvoj vidieka
  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s Kanadou
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy s Kanadou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy s Kanadou

Člen 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Výbor pre polnohospodárstvo a rozvoj vidieka
  • 18-07-1996 / 20-02-1997 : Docasný výbor pre preverovanie BSE (hubová encefalopatia hovädzieho dobytka)
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Delegácia pre vztahy s Kanadou

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre regionálnu politiku
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre rybolovné oblasti
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre regionálnu politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre rybolovné oblasti
  • 07-05-1997 / 19-11-1997 : Docasný výbor poverený monitorovat cinnost, podnikanú na základe urobených odporúcaní týkajúcich sa BSE (hubová encefalopatia hovädzieho dobytka)