Jacqueline HOFFMANN : 1. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina komunistov a spojencov - Členka

Národné strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Parti communiste français (Francúzsko)

Člen 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Výbor pre mládež, kultúru, vzdelanie, informácie a šport
  • 25-10-1979 / 08-02-1982 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor asociácie EHS-Turecko
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti