Ien van den HEUVEL : 2. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Skupina socialistov - Členka
  • 06-04-1987 / 25-10-1987 : Skupina socialistov - Podpredsedníčka
  • 26-10-1987 / 24-07-1989 : Skupina socialistov - Podpredsedníčka

Národné strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partij van de Arbeid (Holandsko)

Člen 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre politické záležitosti
  • 27-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre práva žien
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegácia pre vztahy s krajinami strednej Ameriky a skupiny Contadora
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegácia pre vztahy s krajinami strednej Ameriky a skupiny Contadora
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegácia pre vztahy s krajinami strednej Ameriky a skupiny Contadora
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre politické záležitosti
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegácia pre vztahy s krajinami strednej Ameriky a skupiny Contadora

Náhradníčka 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre životné prostredie, zdravie verejnosti a ochranu spotrebitela
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre práva žien
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre životné prostredie, zdravie verejnosti a ochranu spotrebitela