José Ramón HERRERO MEREDIZ : 2. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Skupina socialistov - Člen

Národné strany 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Socialista Obrero Español (Španielsko)

Člen 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Výbor pre sociálne záležitosti a zamestnanost
  • 24-02-1986 / 20-01-1987 : Delegácia pre vztahy s Juhosláviou
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Výbor pre sociálne záležitosti a zamestnanost