Bodil BOSERUP : 2. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina komunistov a spojencov - Pokladníčka

Národné strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Socialistisk folkeparti (Dánsko)

Podpredsedníčka 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre rozpoctovú kontrolu
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre rozpoctovú kontrolu

Člen 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre rozpocty

Náhradníčka 

  • 26-07-1984 / 09-10-1984 : Výbor pre životné prostredie, zdravie verejnosti a ochranu spotrebitela
  • 10-10-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre energiu, výskum a technológiu
  • 09-09-1985 / 23-04-1986 : Výbor pre polnohospodárstvo, loviská rýb a rozvoj vidieka
  • 24-04-1986 / 20-01-1987 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre rozpocty