Beate Ann BROOKES : 2. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Európska demokratická skupina - Členka

Národné strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Spojené kráľovstvo)

Člen 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre mládež, kultúru, vzdelanie, informácie a šport
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegácia pre vztahy so štátmi Perzského zálivu
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegácia pre vztahy so štátmi Perzského zálivu
  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Výbor pre mládež, kultúru, vzdelanie, informácie a šport
  • 20-02-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre regionálnu politiku a regionálne plánovanie

Náhradníčka 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre práva žien
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre polnohospodárstvo, loviská rýb a rozvoj vidieka
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre mládež, kultúru, vzdelanie, informácie a šport
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre práva žien
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre politické záležitosti