Carlos Manuel BENCOMO MENDOZA : 2. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Skupina liberálov a demokratických reformistov - Člen

Národné strany 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Grupo Mixto Senado (Španielsko)

Podpredseda 

  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ameriky

Člen 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Výbor pre Dopravu
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Výbor pre dopravu a turistiku

Náhradník 

  • 24-01-1986 / 20-01-1987 : Výbor pre regionálnu politiku a regionálne plánovanie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre regionálnu politiku a regionálne plánovanie