Antonino BUTTAFUOCO : 1. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : nezaradení poslanci

Národné strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Movimento sociale italiano - Destra nazionale (Taliansko)

Člen 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pre dopravu
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegácia pre vztahy s Rakúskom