Dimitrios ADAMOU : 2. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 18-09-1987 : Skupina komunistov a spojencov - Člen

Národné strany 

  • 24-07-1984 / 18-09-1987 : Kommounistiko Komma Elladas (Grécko)

Podpredseda 

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegácia pre vztahy s Cyprom
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegácia pre vztahy s Cyprom

Člen 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre polnohospodárstvo, loviská rýb a rozvoj vidieka
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Výbor pre polnohospodárstvo, loviská rýb a rozvoj vidieka
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Delegácia pre vztahy s Cyprom

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre Dopravu
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Výbor pre dopravu a turistiku