Jean-Paul BACHY : 2. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 23-06-1988 : Skupina socialistov - Člen

Národné strany 

  • 24-07-1984 / 23-06-1988 : Parti socialiste (Francúzsko)

Predseda 

  • 26-10-1987 / 23-06-1988 : Delegácia pre vztahy s Izraelomom

Člen 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre sociálne záležitosti a zamestnanost
  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegácia pre vztahy s Kanadou
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegácia pre vztahy s Kanadou
  • 21-01-1987 / 26-10-1987 : Delegácia pre vztahy so štátmi Perzského zálivu
  • 21-01-1987 / 23-06-1988 : Výbor pre sociálne záležitosti a zamestnanost

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku
  • 21-01-1987 / 23-06-1988 : Výbor pre mládež, kultúru, vzdelanie, informácie a šport