Carla BARBARELLA : 2. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina komunistov a spojencov - Členka

Národné strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Taliansko)

Podpredsedníčka 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre rozpocty
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ameriky
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ameriky

Člen 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre rozpoctovú kontrolu
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ameriky
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre rozpocty
  • 14-03-1987 / 24-07-1989 : Delegácia pre vztahy s krajinami strednej Ameriky a skupiny Contadora

Náhradníčka 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre rozvoj a kooperáciu
  • 27-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre overovanie poverovacích listín
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre rozpoctovú kontrolu
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre rozvoj a kooperáciu