Luc Ch.H. BEYER DE RYKE : 2. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Skupina liberálov a demokratov - Člen
  • 13-12-1985 / 24-07-1989 : Skupina liberálov a demokratických reformistov - Člen

Národné strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti réformateur libéral (Belgicko)

Predseda 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegácia pre vztahy s krajinami Mashrequ
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegácia pre vztahy s krajinami Mashrequ
  • 26-10-1987 / 13-03-1989 : Delegácia pre vztahy s Tureckom
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegácia pre spolocný parlamentný výbor EHS-Turecko

Člen 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre rozvoj a kooperáciu
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre rozvoj a kooperáciu

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre mládež, kultúru, vzdelanie, informácie a šport
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre politické záležitosti