Rudi ARNDT : 2. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina socialistov - Predseda

Národné strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Nemecko)

Člen 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre rozpocty
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre rozpocty

Náhradník 

  • 12-09-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre rozpoctovú kontrolu
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre rozpoctovú kontrolu