Giuseppe AMADEI : 2. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina socialistov - Člen predsedníctva

Národné strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito socialista democratico italiano (Taliansko)

Predseda 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre rokovací poriadok a petície
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre rokovací poriadok, overovanie poverovacích listín a imunity

Člen 

  • 26-07-1984 / 27-07-1984 : Výbor pre inštitucionálne záležitosti
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre petície

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre vonkajšie hospodárske vztahy
  • 21-07-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre polnohospodárstvo, loviská rýb a rozvoj vidieka