José María ALVAREZ DE EULATE PEÑARANDA : 2. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 01-01-1986 / 05-04-1987 : Európska demokratická skupina - Člen
  • 06-04-1987 / 05-07-1987 : Európska demokratická skupina - Člen predsedníctva
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Európska demokratická skupina - Člen predsedníctva

Národné strany 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Coalición Popular (Španielsko)
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Alianza Popular (AP) (Španielsko)

Člen 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Výbor pre regionálnu politiku a regionálne plánovanie
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegácia pre vztahy s krajinami severnej Európy a so Škandinávskou radou
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegácia pre vztahy s krajinami Východnej Európy - skupina II
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre regionálnu politiku a regionálne plánovanie

Náhradník 

  • 18-02-1986 / 20-01-1987 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku