Victor ABENS : 2. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Skupina socialistov - Podpredseda
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Skupina socialistov - Člen

Národné strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti ouvrier socialiste luxembourgeois (Luxembursko)

Podpredseda 

  • 11-02-1985 / 31-12-1985 : Delegácia pre spolocný výbor Európskeho parlamentu / Španielskych kortes

Člen 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre rozpocty
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre mládež, kultúru, vzdelanie, informácie a šport

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre polnohospodárstvo, loviská rýb a rozvoj vidieka
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre rozpocty