Rui Manuel ALMEIDA MENDES : 2. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 01-01-1986 / 05-04-1987 : Skupina liberálov a demokratických reformistov - Podpredseda
  • 06-04-1987 / 13-09-1987 : Skupina liberálov a demokratických reformistov - Člen

Národné strany 

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Partido Social Democrata (Portugalsko)

Podpredseda 

  • 23-04-1986 / 20-01-1987 : Výbor pre politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Výbor pre politické záležitosti

Člen 

  • 16-01-1986 / 23-04-1986 : Výbor pre politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu (Alžírsko, Maroko a Tunisko)