Alfons BOESMANS : 2. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 04-11-1985 / 24-07-1989 : Skupina socialistov - Člen

Národné strany 

  • 04-11-1985 / 24-07-1989 : Socialistische Partij (Belgicko)

Člen 

  • 15-11-1985 / 20-01-1987 : Výbor pre inštitucionálne záležitosti
  • 15-11-1985 / 20-01-1987 : Výbor pre politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre inštitucionálne záležitosti
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegácia pre vztahy s krajinami strednej Ameriky a skupiny Contadora
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegácia pre vztahy s krajinami strednej Ameriky a skupiny Contadora

Náhradník 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre politické záležitosti