Jean BESSE : 2. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 09-03-1986 : Skupina socialistov - Člen
  • 10-03-1986 / 24-07-1989 : Skupina socialistov - Člen predsedníctva

Národné strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti socialiste (Francúzsko)

Člen 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegácia pre vztahy s Japonskom
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegácia pre vztahy s Japonskom
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegácia pre vztahy s Japonskom
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegácia pre spolocný parlamentný výbor EHS-Turecko
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegácia pre vztahy s Japonskom

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre vonkajšie hospodárske vztahy
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre vonkajšie hospodárske vztahy