Denis BAUDOUIN : 2. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina Európskej demokratickej aliancie - Člen

Národné strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Rassemblement pour la République (Francúzsko)

Predseda 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu (Alžírsko, Maroko a Tunisko)
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu (Alžírsko, Maroko a Tunisko)

Člen 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pre mládež, kultúru, vzdelanie, informácie a šport
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre rokovací poriadok, overovanie poverovacích listín a imunity

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 14-01-1985 : Výbor pre sociálne záležitosti a zamestnanost
  • 15-01-1985 / 20-01-1987 : Výbor pre politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre mládež, kultúru, vzdelanie, informácie a šport