Otto BARDONG : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Skupina Európska ludová strana (Krestansko-demokratická skupina) - Člen
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Európska ludová strana (Krestansko-demokratická skupina) - Člen predsedníctva

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Nemecko)

Kvestor 

  • 20-07-1994 / 13-01-1997 : Európsky parlament
  • 20-07-1994 / 13-01-1997 : Predsedníctvo Európskeho parlamentu
  • 15-01-1997 / 19-07-1999 : Európsky parlament
  • 15-01-1997 / 19-07-1999 : Predsedníctvo Európskeho parlamentu

Člen 

  • 20-07-1994 / 13-01-1997 : Kvestori
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre rozpocty
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre rozpoctovú kontrolu
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s Ruskom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s Ruskom
  • 14-12-1995 / 17-07-1996 : Docasný výbor pre preverovanie tranzitného systému spolocenstva
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Docasný výbor pre preverovanie tranzitného systému spolocenstva
  • 15-01-1997 / 19-07-1999 : Kvestori
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre rozpocty
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre rozpoctovú kontrolu

Náhradník 

  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s Ruskom
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s kaukazskými republikami: Arménskom, Azerbaidžanom a Gruzínskom
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegácia pre vztahy s Ruskom
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy s kaukazskými republikami: Arménskom, Azerbaidžanom a Gruzínskom
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre Parlamentný kooperacný výbor EÚ-Rusko
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre Parlamentný kooperacný výbor EÚ-Rusko
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy s kaukazskými republikami: Arménskom, Azerbaidžanom a Gruzínskom