Ettore Giovanni ANDENNA : 2. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 02-02-1987 / 24-07-1989 : Skupina socialistov - Člen

Národné strany 

  • 02-02-1987 / 24-07-1989 : Partito socialista democratico italiano (Taliansko)

Člen 

  • 15-05-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre rozpoctovú kontrolu
  • 21-01-1988 / 24-07-1989 : Delegácia pre vztahy s Maltou

Náhradník 

  • 15-05-1987 / 24-07-1989 : Výbor pre mládež, kultúru, vzdelanie, informácie a šport