Marianne THYSSEN : 8. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Poslanecký klub Európskej ľudovej strany (Kresťanských demokratov) - Členka

Národné strany 

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Christen-Democratisch & Vlaams (Belgicko)

Podpredsedníčka 

  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Výbor pre hospodárske a menové veci

Člen 

  • 01-07-2014 / 13-07-2014 : Výbor pre hospodárske a menové veci
  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Delegácia pri Spoločnom parlamentnom výbore EÚ – Čile
  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Delegácia pri Euro-latinskoamerickom parlamentnom zhromaždení

Náhradníčka 

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Výbor pre životné prostredie, verejné zdravie a bezpečnosť potravín
  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Delegácia pre vzťahy s krajinami Andského spoločenstva

Hlavné parlamentné činnosti 

Príspevky do plenárnych rozpráv 
Prejavy počas plenárnych schôdzí a písomné vyhlásenia týkajúce sa plenárnych rozpráv. článok 204článok 171 ods. 11

Ďalšie parlamentné činnosti 

Otázky na písomné zodpovedanie 
Poslanci môžu predsedovi Európskej rady, Rade, Komisii a podpredsedovi Komisie/vysokému predstaviteľovi Únie predložiť stanovený počet otázok na písomné zodpovedanie. Článok 138, príloha III

Vyhlásenia 

Prehlásenie o príjmoch z mimoposlaneckých aktivít