José APOLINÁRIO : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 14-11-1995 : Skupina Strany európskych socialistov - Člen
  • 15-11-1995 / 03-02-1997 : Skupina Strany európskych socialistov - Člen predsedníctva
  • 04-02-1997 / 02-10-1998 : Skupina Strany európskych socialistov - Podpredseda

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 02-10-1998 : Partido Socialista (Portugalsko)

Kvestor 

  • 15-11-1995 / 13-01-1997 : Európsky parlament
  • 15-11-1995 / 13-01-1997 : Predsedníctvo Európskeho parlamentu

Člen 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre životné prostredie, zdravie verejnosti a ochranu spotrebitela
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu a Arabskou Maghrebskou úniou
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s clenskými štátmi ASEAN, juhovýchodnej Ázie a Kórejskou republikou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu a Arabskou Maghrebskou úniou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s clenskými štátmi ASEAN, juhovýchodnej Ázie a Kórejskou republikou
  • 15-11-1995 / 13-01-1997 : Kvestori
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu a Arabskou Maghrebskou úniou
  • 16-01-1997 / 02-10-1998 : Výbor pre životné prostredie, zdravie verejnosti a ochranu spotrebitela
  • 16-01-1997 / 02-10-1998 : Výbor pre rybolovné oblasti
  • 14-10-1997 / 02-10-1998 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu a Arabskou Maghrebskou úniou

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre polnohospodárstvo a rozvoj vidieka
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre rybolovné oblasti
  • 16-01-1997 / 02-10-1998 : Výbor pre polnohospodárstvo a rozvoj vidieka