Leonie G.L. van BLADEL : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 18-09-1996 : Skupina Strany európskych socialistov - Členka
  • 19-09-1996 / 23-10-1996 : Skupina Únia pre Európu - Členka
  • 24-10-1996 / 09-12-1996 : Skupina Únia pre Európu - Podpredsedníčka
  • 10-12-1996 / 19-07-1999 : Skupina Únia pre Európu - Podpredsedníčka

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partij van de Arbeid (Holandsko)

Podpredsedníčka 

  • 12-09-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pre ludské práva
  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pre ludské práva

Člen 

  • 21-07-1994 / 12-09-1994 : Podvýbor pre ludské práva
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre zahranicné záležitosti, bezpecnostnú a obrannú politiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s Izraelom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s Izraelom
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Podvýbor pre ludské práva
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s Palestínskou legislatívnou radou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre Zahranicné záležitosti, bezpecnostnú a obrannú politiku
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy s Palestínskou legislatívnou radou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy s Palestínskou legislatívnou radou

Náhradníčka 

  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s Izraelom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre vonkajšie hospodárske vztahy
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre petície
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Rumunsko
  • 14-10-1997 / 15-06-1998 : Delegácia pre vztahy s Izraelom