Hannes HANSO : 8. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 04-04-2019 / 01-07-2019 : Skupina progresívnej aliancie socialistov a demokratov v Európskom parlamente - Člen

Národné strany 

  • 04-04-2019 / 01-07-2019 : Sotsiaaldemokraatlik Erakond (Estónsko)

Člen 

  • 15-04-2019 / 01-07-2019 : Výbor pre občianske slobody, spravodlivosť a vnútorné veci
  • 15-04-2019 / 01-07-2019 : Delegácia pri Parlamentnom výbore pre pridruženie EÚ – Ukrajina

Náhradník 

  • 11-04-2019 / 01-07-2019 : Výbor pre zamestnanosť a sociálne veci
  • 11-04-2019 / 01-07-2019 : Výbor pre poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka
  • 11-04-2019 / 01-07-2019 : Delegácia pri Parlamentnom výbore pre pridruženie EÚ – Moldavsko
  • 11-04-2019 / 01-07-2019 : Delegácia pre vzťahy s Bieloruskom
  • 11-04-2019 / 01-07-2019 : Delegácia pre vzťahy s Iránom
  • 11-04-2019 / 01-07-2019 : Delegácia pri Parlamentných výboroch pre spoluprácu EÚ – Kazachstan, EÚ – Kirgizsko, EÚ –Uzbekistan a EÚ – Tadžikistan a pre vzťahy s Turkménskom a Mongolskom
  • 11-04-2019 / 01-07-2019 : Delegácia pri Parlamentnom zhromaždení Euronest

Hlavné parlamentné činnosti 

Príspevky do plenárnych rozpráv 
Prejavy počas plenárnych schôdzí a písomné vyhlásenia týkajúce sa plenárnych rozpráv. článok 204článok 171 ods. 11

Vyhlásenia 

Prehlásenie o príjmoch z mimoposlaneckých aktivít