Frédérique BREDIN : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 05-09-1994 : Skupina Strany európskych socialistov - Členka predsedníctva
  • 06-09-1994 / 19-07-1996 : Skupina Strany európskych socialistov - Členka

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1996 : Parti socialiste (Francúzsko)

Člen 

  • 21-07-1994 / 19-07-1996 : Výbor pre sociálne záležitosti a zamestnanost
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s Ruskom
  • 12-07-1995 / 19-07-1996 : Delegácia pre vztahy s Ruskom

Náhradníčka 

  • 21-07-1994 / 19-07-1996 : Výbor pre regionálnu politiku