Antoine-François BERNARDINI : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany európskych socialistov - Člen

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti socialiste (Francúzsko)

Člen 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre regionálnu politiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ameriky
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ameriky
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu a Arabskou Maghrebskou úniou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre regionálnu politiku
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu a Arabskou Maghrebskou úniou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu a Arabskou Maghrebskou úniou

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre dopravu a turistiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre dopravu a turistiku