Francisca BENNASAR TOUS : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Európska ludová strana (Krestansko-demokratická skupina) - Členka

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Španielsko)

Podpredsedníčka 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre práva žien
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre práva žien

Člen 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Výbor pre práva žien
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Malta
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Malta
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Malta

Náhradníčka 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre dopravu a turistiku
  • 10-10-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre zamestnanost a sociálne záležitosti
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre dopravu a turistiku
  • 20-02-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s Izraelom
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy s Izraelom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy s Izraelom