Julio AÑOVEROS TRIAS de BES : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Európska ludová strana (Krestansko-demokratická skupina) - Člen

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Španielsko)

Člen 

  • 21-07-1994 / 21-06-1996 : Výbor pre rozvoj a kooperáciu
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s Ceskou republikou, Slovenskou republikou a Slovinskom
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Ceská republika
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Slovenská republika
  • 21-06-1996 / 15-01-1997 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá
  • 21-06-1996 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s Izraelom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Ceská republika

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 18-01-1996 : Výbor pre regionálnu politiku
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre právne záležitosti a práva obcanov
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre právne záležitosti a práva obcanov