Mark Phillip HENDRICK : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany európskych socialistov - Člen

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Spojené kráľovstvo)

Člen 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s Japonskom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s Japonskom
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s Japonskom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy s Japonskom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy s Japonskom

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Docasný výbor pre zamestnanost
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre zahranicné záležitosti, bezpecnostnú a obrannú politiku
  • 10-04-1996 / 15-01-1997 : Podvýbor pre menové záležitosti
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre životné prostredie, zdravie verejnosti a ochranu spotrebitela
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pre menové záležitosti