Jean-Pierre BAZIN : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Skupina Európskej demokratickej aliancie - Podpredseda
  • 05-07-1995 / 09-12-1996 : Skupina Únia pre Európu - Podpredseda
  • 10-12-1996 / 19-07-1999 : Skupina Únia pre Európu - Podpredseda

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Francúzsko)

Predseda 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre dopravu a turistiku

Člen 

  • 21-07-1994 / 27-11-1995 : Výbor pre rozpocty
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu a Arabskou Maghrebskou úniou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu a Arabskou Maghrebskou úniou
  • 27-10-1995 / 15-01-1997 : Výbor pre inštitucionálne záležitosti

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 27-10-1995 : Výbor pre inštitucionálne záležitosti
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre rybolovné oblasti
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre inštitucionálne záležitosti
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre rybolovné oblasti