Aldo ARRONI : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Skupina Forza Europa - Pokladník
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Skupina Únia pre Európu - Pokladník
  • 24-10-1996 / 14-06-1998 : Skupina Únia pre Európu - Člen
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Skupina Európska ludová strana (Krestansko-demokratická skupina) - Člen

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Taliansko)

Podpredseda 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s Austráliou a Novým Zélandom
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy s Austráliou a Novým Zélandom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy s Austráliou a Novým Zélandom

Člen 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Polsko
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s Ceskou republikou, Slovenskou republikou a Slovinskom
  • 16-03-1995 / 11-07-1995 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor Európskeho hospodárskeho priestoru (EEA)
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Polsko
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor Európskeho hospodárskeho priestoru (EEA)
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy so Slovinskom
  • 16-01-1997 / 28-01-1997 : Výbor pre rozpocty
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegácia pre vztahy s Austráliou a Novým Zélandom
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku

Náhradník 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre vonkajšie hospodárske vztahy
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s Ruskom
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ameriky a MERCOSUR
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá
  • 22-01-1997 / 08-06-1998 : Podvýbor pre menové záležitosti
  • 14-10-1997 / 08-06-1998 : Delegácia pre vztahy s Ruskom
  • 14-10-1997 / 08-06-1998 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ameriky a MERCOSUR
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá
  • 08-12-1998 / 23-02-1999 : Delegácia pre Parlamentný kooperacný výbor EÚ-Rusko
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre Parlamentný kooperacný výbor EÚ-Rusko