Gian Piero BONIPERTI : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Skupina Forza Europa - Člen
  • 05-07-1995 / 14-06-1998 : Skupina Únia pre Európu - Člen
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Skupina Európska ludová strana (Krestansko-demokratická skupina) - Člen

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Taliansko)

Člen 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá

Náhradník 

  • 23-09-1994 / 18-07-1996 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Výbor pre polnohospodárstvo a rozvoj vidieka
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Výbor pre polnohospodárstvo a rozvoj vidieka