Amedeo AMADEO : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : nezaradení poslanci

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Alleanza nazionale (Taliansko)

Člen 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre životné prostredie, zdravie verejnosti a ochranu spotrebitela
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre petície
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Cyprus
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy so strednou Áziou a Mongolskom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Cyprus
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy so strednou Áziou a Mongolskom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre životné prostredie, zdravie verejnosti a ochranu spotrebitela
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre petície
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Clenovia z Európskeho parlamentu do spolocného zhromaždenia Dohody medzi Africkými, Karibskými a Tichomorskými štátmi a Európskou úniou (ACP-EU)

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre dopravu a turistiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre dopravu a turistiku